Zula Türkçe Oyun indir

Türkiye üzerinde en çok katılım sağlanan oyunlar arasında zirvede olan, Türkiye tarihinde ilk yapımı Türk firma tarafından gerçekleştirilen, MMOFPS oyunu’ dur. Devamlı olarak zirvedeki yerini korumasın’ da ki sebep Türk yapımı olarak karşımıza çıkması ve oyunda bulunan bütün haritaların kendi ülkemizde’ ki şehirler üzerinden geçmesi.

Zula oyunun’ da bulunan 2 farklı çeşit takım vardır, bunların isimleri Zula, Gladyo’ dur. Gladyo ekibi tamamıyla suçlulardan oluşuyor. Zula takımı ise tam tersi bir şekilde istihbarat üyeleri, askerlerden oluşmaktadır. Zula oyununun içinde Ümraniye sokakları üzerinde silahlı çatışmalara girebiliyorsunuz. Metroya saldırı hazırlığında bulunan vatan hainlerini saldırıda bulunamadan öldürebilmek için büyük bir mücadeleye adım atıyorsunuz.

Zula oyunu sadece Türkiye üzerinde değil, tüm dünya üzerinde kendisini öne çıkarmayı başardı. Biz oyun severlere çok daha iyi bir hizmet verebilmek adına, yapımcılığını üstlenen firma sürekli bir şekilde yeni özellikleri Zula güncellemeleri ile beraber getirmek için büyük çaba harcıyor. Karşımıza sürekli olarak yeni oyun özellikleri ve güncellemeleri ile çıkmakta olan Zula biz oyun severlerin Zula, oyununu çok daha sevmesini sağlamıştır. Türkiye’nin gururu haline gelmiş bir yapımı olan Zula oyununu vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde, hiçbir ücrete tabi tutulmadan sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Zula Oyunu, Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows Vista 8, Windows Vista 8.1, Windows 10

İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500 ve üzeri.

Bellek (Ram): 2024 Megabayt RAM ve üzeri.

Ekran Kartı: GeForce 5730, Radeon 9003 ve üzeri.

DirectX Sürüm: Versiyon 9.0 ve üzeri.

Depolama Alanı: 2000 Megabayt boş kullanılabilir alan gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*