Türkçe Travian Pvp Server Özellikleri

Travian Pvp Server Oyna

Online Travian oyna, diye bir reklamla internette mutlaka karşılaşmışsınızdır. Savaş ve strateji oyunları arasında en çok oynanan ve en çok popüler olan oyunlardan birdir. Travian oyunu, tam olarak 10 yıllık bir geçmişi olan bir oyundur. Bir Alman oyun şirketi tarafından, web tabanlı bir oyun olarak geliştirilen oyun, 10 içerisinde sürekli olarak, geliştirildi ve eklemelerle daha da güçlü bir hale getirildi. Milyonlarca oyuncuya sahip olan oyun, strateji ile köylerinizi askeri yönden ve ekonomik olarak geliştirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda teknolojik gelişimlere de izin veriyor. Travian pvp oyunu, strateji ile geliştirildikçe daha zevkli hal alıyor. Ve köyünüzü geliştirme, savaş yapma gibi durumları nedeni ile de heyecan veren bir oyundur.

Oyun Hakkında Detaylı Bilgi

Türk Travian online oyun, süreklilik isteyen bir oyundur. Emeğe dayalı bir yapı sunduğu içinde oyuncuları tarafından, sürekli oynanan ve bakım isteyen bir oyundur. Oyunu indirip, oynamaya başladığınızda, size sorumluluklar verir. Çünkü oyunda siz, bir halkın lideri konumunda yer alırsınız. Ve oyunda halkınızı geliştirmek, onları ekonomi ve askeri alanda güçlendirmeniz gerekir. Oyunda üç farklı halktan birine liderlik yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz halk, sizin stratejinize uyum sağlayacak bir halk olmalıdır. Stratejinize uyum sağlamayacak bir halk kesinlikle seçmeyin. Bu nedenle seçim yapmadan önce, hangi halkın hangi alanda daha iyi olduğunu ve travian speed seçeneklerini inceleyin.

Oyun İçinde Bulunan Halkın Özellikleri

Travian indir dediğinizde, oyun cihazınıza yüklenir. Sonrasında karşınıza, üç farklı halk grubu çıkar. Bu halk grubu; romanlar, Cermenler ve galyalılardır. Bu üç farklı halk tipi, farklı alanlarda iyi özelliklere sahiptir. Bu nedenle, liderlik yapacağınız halkı seçmeden önce hangi alanda iyi olduklarını mutlaka inceleyin. Halkın askeri alanda sahip oldukları özellikler, sizin izleyeceğiniz strateji için çok önemlidir. Galyalılar, sadece savunma yönünden oldukça iyidir, fakat saldırı da beklediğiniz performansı sağlayamaz. Romalılar ise, saldırı yaparken oldukça iyi olduğu gibi savunmada da oldukça iyidir. Cermenler ise asi halk olarak bilinir. Tam savaş stratejisine uygun olan bu halk oldukça saldırgan bir yapıdadır. Fakat bu halkın dezavantajı ise kontrol edilmesi zor bir halktır. İnternette bulunan Travian server programları da oyuna büyük katkı sağlamaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*