Tom Clancy’s Rainbow Six : Quarantine Türkçe İndir

Tom Clancy’s Rainbow Six : Quarantine

11 – 13 Haziran 2019 tarihinde Los Angeles’ta düzenlenen E3 2019 fuarında oyun geliştiricileri 2020 yılında piyasaya sürecekleri oyunlarını sergiledi. Ubisoft yeni oyunu tom clancy’s rainbow six quarantine ile fuarda en dikkat çeken taraf oldu. 

Co-op multiplayer oyunculu oyunlar arasında dikkat çeken Tom Clancy’s serisinin bu yeni oyununda da 3 kişilik ekip dünyanın kötülüklerden bertaraf edilmesi için yoğun uğraş sarf etmeye devam ediyor. 

Konusu ve Görevler

Ubisoft resmi olarak yayımladığı fragmanla oyunun henüz beta aşamasında olduğunu duyurdu. 2020 yılının ocak-şubat aralıklarında multiplayer tutkunlarının karşısına çıkarılacak bu macera ve strateji oyununda yeni özellikler de eklenmiş durumda.

Oyunda 3 kişilik ekip halinde verilen görevleri yapmanın yanı sıra tom clancy’s rainbow six quarantine zombi modunda da oynanabilecek. 

Oyun dünyanın uzaylılar tarafından ele geçirilmesini önlemek amacıyla yoğun uğraşlar veren Rainbow ekibinin yaptığı ülkeler arası operasyonlara sahne. Bu Rainbow ekibi yeni oyunla birlikte uzaylıların yaratmayı planladıkları virüsü yok etmek ve dünyanın geleceğini tehdit edenlerle mücadele etme üzerine kurulmuş durumda.

Geliştirici ve Piyasaya Çıkış

Piyasaya çıkışı konusunda fuarda Ubisoft kesin bir tarih vermezken yapılan araştırmalarda tom clancy’s rainbow six quarantine oyununun 2020 Ocak-Şubat aralığında piyasaya çıkması bekleniyor.

Oyunun en son piyasada olan sürümünde yer alan zombi modu veya story modu bu oyunda da yine aynen kullanılacak. Ubisoft yeni oyunuyla daha çok geliştirmiş olduğu grafikleriyle dikkat çekmeyi hedefliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*