Sanal POS ile Ödeme Almak için Banka Banka Gezmeyin

Günümüzde e-ticaretin önemini tartışmaya gerek yok. Pazar payının büyük bir çoğunluğunu oluşturan e-ticaret siteleri için en büyük sorunlardan bir tanesi de ödeme yöntemleridir. Açıklanan 2019 Eylül raporuna göre Türkiye’de aktif 53 adet banka vardır. Neredeyse tamamı müşterilerine kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Durum böyle olunca, e-ticaret siteleri müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek için birden çok banka ile pos cihazı anlaşması yapması gerekmektedir.

Weepay, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı ödeme kuruluşu entegratörüdür. Verdikleri kurumsal sanal pos ve bireysel sanal pos hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışı tüm kredi kartlarından ödeme almanızı sağlamaktadır. Düşük komisyon oranları, kolay entegrasyonu sayesinde 1000 den fazla firmanın tercihi olmuştur.

Weepay, bireysel olarak satış yapan kullanıcılar içinde hizmet sağlıyor. Forumlar üzerinden, sosyal medya hesapları üzerinden veya blog tarzı web siteleri üzerinden satış yapan kullanıcılar için link ile ödeme imkanı da hizmetleri arasında. Oluşturduğunuz sabit fiyatlı linki karşı tarafa ilettiğinizde kredi kartı ile ödeme almanız mümkün. Tüm ödeme işlemleri 3D güvenlikli olup iki taraf içinde güvenlidir. Weepay ile almış olduğunuz ödemeler, takip eden ilk iş gününde hesabınıza yatırılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*