Need For Speed Payback Bedava indir

Need for Speed ​​Payback Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts for Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur. Need For Speed oldukça eski bir oyun serisidir ve yarış oyunlarıyla çoğumuzu bu oyun tanıştırmıştır ve hayallerimizdeki araçları sürmemize olanak sağlamıştır. Need For Speed Payback bu oyun serisinin 23. oyunudur. Çoklu oyuncu seçeneği bulunuyor.

Oynanış

Need For Speed serisi,oyunu her zamanki gibi simülasyon üzerine değil de aksiyon üzerine kurmuş.Oyuncular normalde simülasyon yarış oyunlarına tutkulu olsa da Need For Speed oyunu her zaman ki gibi ezber bozmaya devam ediyor.Ve oyunculara gerçekçilikten fazla uzaklaşmadan aksiyon dolu bir yarışı tattırıyor. Oyunun mekanikleri tok bir hissiyat yaşatmıyor.Sadece araba üzerine kurulan bir oyundan biraz sıkılabilirsiniz. Oyun buram buram doyurmuyor sizi. Belki de efsane oyun serisinin bir oyunu olmasından dolayı iyi niyetle yaklaşanlarınız vardır.

Araçları modifiye etme seçeneğinin olması oyunda kendinizi özel hissetmenize olanak tanıyor.Modifiyeler dış görünüşü güzelleştiriyor ve hızlanmasını arttırabiliyor ancak yol tutuşunu etkileyen bir modifiye seçeneği maalesef bulunmuyor.Nasıl aracımı modifiye edebilirim ? Ne yazık ki oyun size fiziki modifiye konusunda özgürlük tanımıyor. Yarışlar kazandığınızda size kart seçim ekranı çıkıyor bir tanesini seçiyorsunuz ve o parça sizin oluyor. Ancak oyundan kazanılan paralarla kart satın alınabiliyor. Ayrıca modifiye konusunda farklı markalar bulunuyor, aynı markaları kullandığınızda bonus alabiliyorsunuz.Ancak görsel modifiyede kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz, ya da başkalarının yaptığı modifiyeleri indirip kullanabilirsiniz.

Oyunda çevrimiçi yarış özelliği bulunuyor ancak online bir şekilde haritada gezilemiyor.

DICE tarafından geliştirilmiş Frostbite oyun motoru kullanılıyor. Işıklandırmalar,kaplamalar ve gölgelendirmeler insanı tatmin ediyor ancak bu oyun motoru Need For Speed Payback’a mekanik olarak yetmiyor gibi gözüküyor.Oynanış ve sürüşte gerçekçilikten uzaklaşan oyun,suspansiyon konusunda yetersiz kalmış. Ve bir eksi yönü daha toprak yollarda gidildiğinin hassasiyetini gösteremiyor.

Hikaye

Sokak yarışçısı olarak başladığınız oyunda, oyundaki dostlarımız ile çıktığımız çılgın bir olay sonrasında çöküş yaşıyorsunuz. Oyuncular genellikle oyunun hikayesini beğenmemiştir, karakterlerin soğuk ve yapay olmasından şikayetçiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*