Game of War – Fire Age Türkçe indir

Game of War – Fire Age Türkçe indir

Game of War – Fire Age Türkçe indir

Game of War – Fire Age Türkçe indir butonundan tüm virüs taramaları yapılmış bir şekilde, MMO strateji oyunlarını takip eden bir oyun niteliğindeki Game of War – Fire Age oyununu Türkçe olarak hiçbir sorun yaşamadan indirebilirsiniz.

Game of War – Fire Age Türkçe indir

Uluslararası bir oyun olmasıyla dikkat çeken Game of War – Fire Age, MMO strateji oyunlarına olan benzerliğiyle öne çıkıyor. Ayrıca oyun arkadaşlarınızla uygun dil çevirmelerinin de ön plana çıktığı bu oyunda, dünya genelinden farklı oyun arkadaşlarınızla daha rahat bir şekilde iletişim kurmanız mümkün oluyor.

MMO olduğu gibi aynı zamanda iyi bir strateji oyunu olması nedeniyle, türünün pek rastlanmayan nadir örneklerinden birisi olarak dikkat çekmektedir. Ancak oyundan önceki benzer oyunların üzerine fazla bir şey konulmamış olması, bir yandan avantaj sunarken bir yandan da dezavantaj sunmaktadır. Avantajının, alışılagelen bir stil üzerinde oyunun oynanmasının mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Dezavantajı ise, elbette ki yenilik yapılmamış bir oyun olmasıdır.

Game of War – Fire Age bedava

Oyun içerisinde kendi krallığınızı kurup sınırlarını genişletmek ve rakip krallıklara karşı iyi bir mücadele vererek onları yok etmek oldukça zevkli bir sürecin başlangıcı oluyor.

Oyun içerisinde oluşturacağınız yapıları da, yine belirli çalışmalar yaparak geliştirmeniz gerekecek. Hem şehrinizi savunup hem de karşı krallıklarla savaşmak için, sağlam bir ordu kurmanız gerekecek. Krallığınızda oluşturduğunuz yapıların etrafına tuzaklar kurmanızda, size avantaj sunacak çalışmalar arasındadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*