Film ve Dizi Önerileri

İzleyenler tarafından beğeni ve merak toplayan dizi konuları ve film konularına ulaşmak isteyenler için hazırladığımız listemiz.

  1. Esaretin Bedeli (1994)

En yüksek IMDB puanına sahip filmlerden biri olan Esaretin Bedeli, 1994 yılından bu yana çoğu izleyici tarafından beğenilmiştir. Karısını öldürdüğü suçlaması ile hapishaneye gönderilen bir adam yaşadığı olumsuzluklara rağmen hayatta kalma mücadelesi verir. 2 saat 22 dakika süren Esaretin Bedeli’ni izledikten sonra mutlaka film incelemesinin de okunması önerilir.

  1. Baba (1972)

Suç ve dram filmi olan Baba, 2 saat 55 dakika süresiyle 1972 yılında izleyicilerin beğenilerine sunuldu. Her dönemde beğeni ve heyecan uyandıran filmin konusu şu şekildedir: Bir İtalyan mafya ailesinin yaşlanan lideri, suç örgütünün kontrolünü oğluna aktarır.

  1. Ucuz Roman (1994)

Suç ve dram türünde en başarılı filmlerden biri olarak kabul edilen Ucuz Roman filmi 1994 yılında izleyicilere sunuldu. 8,9 gibi yüksek IMDB puanına sahip filmde iki gangster, bir boksör ve bir boksörün karısının yaşadıkları konu edilir. Sürükleyici hikayesiyle her dönemde beğenileri toplamıştır.

  1. Vis A Vis

2015 yılından bu yana toplamda dört sezon boyunca seyircilere sunulan Vis a Vis, İspanyol yapımı bir dizidir. Dizide genel anlamıyla yüksek güvenliğe sahip bir hapishanede yaşayan kadınların yaşadıkları anlatılıyor. Her yeni sezonu merak ve ilgiyle beklenen Vis a Vis dizi incelemesine filmanalizi.net web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*