Far Cry New Dawn Türkçe indir

Muhteşem grafik seçenekleriyle oyun severlerin gönlünde taht kuran Far Cry New Dawn Türkçe indir işlemini, indir butonuna tıkladıktan sonra kolaylıkla yapabilirsiniz.

Far Cry New Dawn Türkçe indir

Far Cry New Dawn Türkçe indir işlemini kolaylıkla ve sorunsuz yapmanız için, oyun birçok virüs taramasından geçirildikten sonra sisteme yüklenmektedir. Yaşanan bir nükleer felaketin sonrasında 17 yıl içerisinde büyük bir dönüşüm geçirmiş olan Montana kasabasını, haydut grubu ele geçirmek istiyor. Bu haydut grubu ve onların acımasız liderlerine karşı, kasabalının yanında bulunup onlara yardım etmen gerekecek.

İster yanına bir arkadaşını alıp silahlarınızla birlikte bu mücadeleye ortak olabilir, istersen bu haydutlara karşı kasabanın son kaynaklarını korumak için te başına bir kahramanlığa soyunabilirsin. Önemli olan, kasabanın bu zor zamanında onların yanında yer alabilmendir. Farklı gruplarla birlikte hareket ederek de, kasabanın güvenliğini sağlayabilirsin. Haydutların pençesine düşmüş ancak mücadeleden yılmayan Montana halkının, senin yardımlarına ihtiyacı var!

Haydutlarla mücadele ederken hayatta kalmayı başarmış kasaba halkıyla iyi bir örgütlenme kurarak, mücadelende daha başarılı olabilirsin. Bir yandan donanım ve silah üretimi yaparak, örgütlediğin insanların daha etkili silahlarla donatılmasını sağlamakta görevlerin arasında yer alıyor. Bu mücadelenin heyecanını yaşamak için, sende hemen Far Cry New Dawn Türkçe indir ve mücadeleyi sonuna kadar yaşa!

Far Cry New Dawn Türkçe Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Windows 7 üzeri 64 bit işletim sistemi
  • 8 GB RAM
  • AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz ya da Intel Core i7-4790 3.6 GHz işlemci
  • 30 GB boş alan
  • AMD Radeon R9 290x veya NVIDIA Geforce GTX 970 ekran kartı

Oyundan Görüntüler

 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*