Euro Truck Simulator 2 İndir – Ücretsiz Kamyon Oyunu

Oyun hakkında bilgi

Euro Truck Simulator 2, yayınlanmaya başladığı andan itibaren bir çok oyuncu kitlesini kendine hayran bırakacak bir kamyon strateji oyunudur. Euro Truck Simulator 2, Volvo, DAF, Scania, Renault, Iveco gibi dünya markalarının lisanslı araçlarını oyun bünyesinde barındıran, 1 adet Mercedes marka aracı’ da oyun bünyesine dahil etmiştir.

Oyun tamamen Avrupa ülkelerin’ de geçmekte olmasına rağmen, oyun bünyesinde tek bir adet bile İngilizce kelime yer almamaktadır. Oyunun bu özelliği, İngilizce diline hakim olmayan biz oyun severlerin özellikle Türk olan oyuncuları sevindiren yanlarından biri olmuştur. Piyasa içinde bulunan bütün kamyon simülasyonu oyunlarından çok daha üst düzey grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur. Avrupa ülkelerin’ den, Polonya, İngiltere, Hollanda, Belçika, gibi ülkeler de oyun içinde bulunan haritalarda yerlerini almıştır. Euro Truck Simulator, piyasada ilk yayınlanmaya başladığı günler de, single player (tek oyunculu) bir sistemle biz, oyun severlerin karşısına çıkmıştır. Geçtiğimiz yıllarda, SCS Software tarafından alınan bir karar üzerine, multi player (çok oyunculu) çevrim içi özelliği getirildi. SCS Software oyun içine dahil ettiği özellikler ile Euro Truck Simulator kamyon simülasyon oyununun, şöhretine şöhret katmaya devam etmektedir.

Kendinize bir otomobil seçiminde bulunup, cinsiyetinizin seçimini yaptığınız gibi oyun başlıyor. Oyun içinde kazandığınız paraları sizin için verilen görevleri tamamlayarak arttırabilirsiniz.

 

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7

İşlemci: İntel Core 2 Duo E4600 @ 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7500 LE – 512 MB Bellek / ATI Radeon X1050 – 512 MB Bellek

Bellek: 4 GB

Disk Alanı: 5 GB

DirectX: DX9v

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*