Devil May Cry 5 Türkçe indir

Devil May Cry 5 Türkçe indir

Web sitemiz üzerinden, Devil May Cry 5 Türkçe indir seçeneğini kullanarak virüs ve diğer güvenlik taramalarından geçmiş şekilde Devil May Cry 5 Türkçe oyununu gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

CAPCOM firmasının geliştirmiş olduğu oyun, sınıfının en çok oynanan aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. İlk defa karşımıza 2001 yılında çıkmış olan Devil May Cry 5, eklenen yenilik ve diğer güncellemelerle son seri olarak Devil May Cry 5 şeklinde karşımıza çıkmıştır.

Dünyaya şeytanlar musallat olmuş ve Dante annesinin de intikamını almak için bu şeytanlarla, büyük bir mücadelenin içerisine girmek durumundadır. Hack-and-slash çeşidinin en efsanevi oyunlarından biri olan Devil May Cry 5, önceki oyun karakteri Nero’dan sonra Dante’nin maceralarını konu alıyor. Karşınıza çıkan düşmanların sayısı oldukça fazla olan bu oyunda, farklı kombolar yaparak bu düşmanları yok etmeniz gerekecek.

Silah, bıçak ve kılıç gibi unsurları kullanarak, düşmana karşı etkili bir mücadele verilmesi gerekmektedir. Oyunda kolu kopan Nero, protez bir kol ile mücadelesini sürdürmektedir. İhtiyaç halinde gerçek bir silah haline gelen Nero’un motosikleti de, oyun içerisinde dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Oyun içerisindeki Nico adlı mühendiste, Nero’ya yardım edecek kişiler arasında yer almaktadır.

Oldukça kapsamlı olan Devil May Cry 5 Türkçe indir seçeneğiyle, sorunsuz olarak hizmetinize sunulmuştur. Oyunu rahatlıkla web sitemiz üzerinden indirerek, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyundan Görüntüler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*