CS 1.6 İndir – Türkçe Sürüm Ücretsiz

CS 1.6 İndir – Türkçe Sürüm Ücretsiz

CS yani Counter Strike bugüne kadar en çok oynanan gelmiş geçmiş en popüler oyunlardan biridir. Takım oyunudur. Diğer oyunlardan farklı olarak 11 yıldır çok iyi senaryo üreten ve oyuncunun motor yeteneklerini kullanmasını istediği bir oyun. Yani el çabukluğunuz ne kadar hızlıysa o kadar kazanıyorsunuz. Analitik zeka ve strateji isteyen CS 1.6 indir oyunu karışık bir zihin ile oynanmıyor. Çünkü karşı takım bir hamle yapmadan sizin bir hamle yapmanız isteniyor. Bu da hızlı düşünmeyi gerektiriyor. Oyunu ilk kez oynuyorsanız kaybetseniz bile sıkıntı yapmayın. Zaman geçtikçe inceliklerini anlayacaksınız oyunun. Sitemizde bu oyunu kaliteli bir sistemle oynarken anlamanız daha da kolaylaşacak.

Counter Strike 1.6 İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

CS1.6 terörist ve anti terörist olmak üzere iki gruptan oluşuyor. Ve bu iki takımın savaşı oyunun ana konusu.

  • Bomba düzeneği kurma

  • Düzenekleri patlatma

  • Birbirlerini vurma-yaralama

  • Rehin alma

  • Rehinelerle takas vs anlaşmalar yapma oyunun temel mantığıdır.

Unutmamanız gereken şeylerden biri de hazırlanmanız için size verilen süre. Bu süre birkaç saniyedir. Bu süre zarfında farklı silah kombinasyonları, zırhlar vs. ayarlanmış olmalı. Hatta el bombası ve bomba imha düzeneği bile alabilirsiniz. Bunları nasıl alacağım diye sorarsanız bir önceki bölümden kazandığınız puanlar size yardımcı olacaktır. Sitemizin oyun alt yapısı bol bol puan toplatacak size. Size düşen sadece bu oyunu çok akıllıca oynamak. Ve tüm puanları toplamak.

Cs 1.6 da İstediğiniz Seçenekle Oynayıp Kazanmak Mümkün

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise az yer kaplaması. Yani bu oyunu oynayacağım diye bilgisayardan büyük dosya silmenize gerek yok. Keyifle bilgisayara kurup bilgisayardan oynayabilirsiniz. Oynarken çevrim içi olabileceğiniz gibi LAN üzerinden de oynayabilirsiniz. LAN derken yerel ağ bağlantısını kast ediyoruz. CS 1.6 Türkçe oynamak için illa ki kalabalık arkadaş grubuna ihtiyacınız yok. Tabii ki kalabalık olsanız çok güzel olur iletişim de bulunmak, hızlı düşünmek, takım olduğunuzu hissetmek bunlar çok zevkli. Ancak robotla bilgisayara karşı da aynı oyunu oynayabilirsiniz. Veya ben tek oynamam diyorsanız çevrim içi oynamak da mümkün bu oyunu. Her nasıl oynanırsa oynansın çok eğleneceksiniz. Sanal alemde imkansız bir şey yok gördüğünüz gibi. Konu eğlenmek ise imkan sınırsız. Sitemizden bu oyunu oynayarak sınırsız eğlenceye merhaba diyebilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*