Call of Duty Black Ops 5 Türkçe indir

Call of Duty Black Ops 5 Türkçe indir

Savaş türü oyun tutkunlarının merakla beklediği Call of Duty serisinin yeni oyunu 2020 yılında yepyeni maceralarla yolda. Her sene artık yepyeni kurgusuyla oyunseverlerin karşısına çıkan call of duty black ops 5 oyunuyla yine heyecana devam ediyor.

Güncel olaylardan derlenerek geliştirilmiş oyunun yapımcılığını yine Activision üstlenecek. Oyunun piyasaya çıkış tarihiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken mayıs-haziran aylarıyla birlikte satıştaki yerini alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

2020 Soğuk Savaş Olaylarını Konu Alıyor

Activision her sene çıkardığı oyununda gündemdeki siyasi gelişmeleri dikkate alarak oyuncuların anı yaşamasına imkan tanıyor. 2020 yılında çıkacak Black Ops serisinin beşincisinde de yine gündemdeki sıcağı sıcağına gelişmeler kurgulanacak.

Activision söylentilere göre 2020 yılına özel yeni bir stüdyoda çalışmalarına devam edecek. Raven stüdyosunun da kurguya dahil edileceği ve call of duty black ops 5 için yenilikler geliştirileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni Oyunda No Russian Merakı

Call of Duty Black Ops 4 oyununda No Russian teması ön plana çıkmıştı. Buna göre oyun CIA ajanlarının görevlendirildikleri macera dolu bir alanda geçiyordu. Bu yeni oyunda call of duty black ops 5 olarak bu özelliğin yine olup olmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Araştırmalar beşinci oyunda soğuk savaş yıllarındaki olayların konu edinileceğini öne sürüyor. Bu yönüyle 2020 yılında Doğu – Batı bloku arasında çıkacak soğuk savaş ortamına da şimdiden gönderme yaptığı anlaşılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*