Battlefield 1 İndir – Efsane FPS Oyunu

Battlefield 1 İndir – Efsane FPS Oyunu

Oyun Hakkında Bilgi

Oyunlarda gerçekçi hikaye sevenlerin çok severek oynadığı oyun Battlefield 1 zevkli bir içeriğe sahip. Oyunun konusu herkesin çok iyi bildiği 1. Dünya Savaşı. Bu oyun ve seri, savaş atmosferini çok iyi yansıtıyor. Bilgisayar oyunlarında her şey müzikten ibaret değil. Özellikle gerilim ve atraksiyonlu oyunlarda diğer sesler de çok önemli. Bu oyunda da tank, tüfek gibi savaş elemanlarının sesi oyunu cazip hale getiriyor. Sitemizde bu oyunu oynadığınızda çok gerçekçi olduğunu göreceksiniz. Bu oyunu farklı kılan özellik bir mesaja sahip olması. Yani savaş oyunu diye savaşı övmüyor. Bilakis savaşsız dünyanın altını çiziyor. Kurgu, oyunda bu mesaj için gayet başarılı oluşturulmuş. 1. Dünya Savaşı’nın amacına bakıldığında ülkelerin dünya hakimiyeti derdi var. Oyunun kurgusu bunu size hissettiriyor. Siz de o hırslı asker oluyorsunuz. Ancak oyunun geneline yayılan savaşsız dünya teması oyundan tat almanızı engellemiyor.

Savaşın Kazananı Olmuyor İnsan Kaybı İse Cabası

Battlefield 1 oyunu oyuncunun hayatta kalması algoritmasına göre tasarlanmamış. Diğer oyunlarda klasik can alma, hayatta kalma projeleri yok. Direkt savaş ortamında buluyorsunuz kendinizi. Ve ölürseniz de dert değil. Bu sefer başka bir asker olarak oyuna devam ediyorsunuz. Ne kadar zafer kazanılırsa kazanılsın bu bir savaş. Herkes birbirini bir şekilde öldürdü. Ve ölen kimse kimsenin umrunda olmadı. Yerine hemen bir başkası geçti. Sırf bu savaş için geçerli değil bu. Dünyadaki her savaşın mantığı bu. Oyunun böyle bir algoritma ile tasarlanmasındaki amaç bu mesajı verebilmek. Burada mesajı sizin almanız bekleniyor. Mesajı alabilmek içinse oyuna çok iyi konsantre olmak gerekiyor. Sitemizin arka planı konsantre konusunda sizlere yardımcı olacak. Dikkat dağıtıcı hiçbir öğe yok.

Oyunda Türk Tarafını Bulabilene Aşkolsun

Oyun Türk tarafının hoşlanacağı şekilde tasarlanmamış. Tarihte de bildiğiniz üzere biz İtilaf Birliği’nde yer alıyoruz. Oyunun anlatıcısı da bu savaşı bizim anlattığımız gibi anlatmıyor. Özellikle Çanakkale ve Gelibolu kısımlarında ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Oyunda devamlı ordular toplanıyor ve iki taraf birbirini ekarte için uğraşıyor. Battlefield 1 oynaması zevkli ve zeka gerektiren bir oyun. Vakit geçirmek için oynanacak bir oyun değil. Özellikle tarih bilenler akışı takip ederken çok eğlenebilir. Ve siteden hızlı bir şekilde indirerek kurabilir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bize sorabilirsiniz. 

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 6600K veya AMD FX-6350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Boyut: 19 GB

OYUNUN TANITIM VİDEOSU

OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*